Główna sala

Go down

Główna sala

Pisanie  Fortuna on 2015-10-19, 00:59

Prawdziwa portowa karczma pełna zarówno miejscowych pijaczyn, jak i podróżników z całego kraju. To tutaj często dobijają targu przemytnicy, tutaj też wynajmuje się najemnych zbirów, kiedy chce się załatwić sprawę wyjątkowo krwawo i brutalnie. Właścicielem jest przysadzisty, łysiejący już mężczyzna, często stojący za kontuarem, podczas gdy obsługiwanie gości należy do obowiązków jego młodej żony. Można tu z powodzeniem dostać niezły łomot za byle błahostkę, ale miejsce to zawsze tętni życiem, dlatego mimo wszystko jest postrzegane jako główna atrakcja Dzielnicy Portowej. Poza burdelem, oczywiście.
Sala jest duża, prawie posprzątana. W powietrzu unosi się zapach alkoholu i smażonych na głębokim tłuszczu ryb. Przemieszczając się między rozstawionymi losowo stolikami trzeba uważać, by nie poślizgnąć się na rozlanym piwie, ale przynajmniej wspomniane stoliki sprawiają wrażenie względnie czystych.
Na piętrze znajduje się kilka pokoi sypialnych wynajmowanych po całkiem przystępnych cenach. Nocując tu trzeba jednak być świadomym ryzyka związanego z brakiem zapewnionego przez właścicieli bezpieczeństwa - zdarzają się włamania, kradzieże, a czasem nawet gwałty i pobicia, rzadziej morderstwa.
Fortuna
Fortuna
Admin

Posts : 101
Join date : 17/10/2015

Zobacz profil autora http://avador.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach